Savitarpio pagalbos grupė „Skyrybų iššūkiai – bendratėvystės link“ (nuo spalio 3 d.)
Jeigu planuojate pradėti skyrybų procesą ar jau esate žengę šiuo keliu, šis kvietimas – Jums.
Skyrybos, tai itin painus ir sudėtingas procesas, dažnai sukeliantis nerimo, nežinomybės ir nusivylimo jausmus ne tik sutuoktiniams, tačiau ir visai šeimai. Šiuo gyvenimo etapu labai svarbu ieškoti erdvės, kuri pastiprintų Jus tiek naviguojant skyrybų procese, tiek ieškant būdų užtikrinti Jūsų vaikų poreikius. CARITO organizuojamoje grupėje bus kuriama saugi erdvė, kurioje galėsite dalintis savo patirtimis, išgyvenimais ir rasti atsakymus į dažniausiai iškylančius klausimus, susijusius su skyrybomis ir bendratėvyste.
Kam skirta grupė? Visiems, kas šiuo metu planuoja ar jau yra pradėję skyrybų procesą. Ši grupė skirta tiek vyrams, tiek moterims, todėl siekiame užtikrinti lygų dalyvių skaičių abiejose pusėse. Dalyviai bus nepažįstami, kad būtų išlaikytas objektyvumas ir emocinis saugumas.
Kokias temas nagrinėsime grupėje? Grupės programa grindžiama ilgamete patirtimi dirbant su šeimomis, išgyvenančiomis skyrybas, ir dažnai pasitaikančiomis klaidingomis nuostatomis. Paliesime daugelį svarbių klausimų, su kuriais susiduria skyrybas išgyvenančios šeimos: kaip nustatoma vaiko gyvenamoji vieta; vaiko išlaikymo svarba ir kaip teisingai paskirstyti atsakomybę; bendravimo tvarkos su vaiku nustatymas – kaip rasti geriausius sprendimus abiem pusėms; taikos sutartis – kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų ir užtikrinti jos efektyvumą.
Grupės sesijos vyks pusdienį – tai nebus trumpas pokalbis, bet gilus ir sąmoningas darbas, kuriam reikės ne tik Jūsų laiko, bet ir energijos. Grupę ves mediacijos centro „In pace” vadovė, mediatorė Ūla Dusevičienė.
Grupės pradžia: spalio 3 d. ketvirtadienis
Laikas: 9.30-12.00 val.
Trukmė: iš viso Jūsų laukia 12 kassavaitinių susitikimų kiekvieną ketvirtadienį
Vieta: Mediacijos centras „In pace“ Kalvarijų g. 39, Vilnius
Registracija ir daugiau informacijos: https://forms.office.com/e/ABd8k3YY8U
Prisijunkite prie grupės! Tai ne tik galimybė gauti paramą ir atsakymus, bet ir erdvė, kurioje galėsite augti bei ruoštis naujam bendratėvystės etapui.
Grupės užsiėmimai nemokami, įgyvendinami pagal projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ ir finansuojami 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.