Atgal į naujienas

Apie projektą „kompleksinių paslaugų šeimai teikimas vilniaus mieste” rašo projekto dalyvė

Kompleksinės paslaugos šeimai

Trumpai papasakokite apie save.
Esu keturių vaikų mama, žurnalistė, komunikacijos specialistė, kartais rašau knygas, kartais vedu mokymus. Domiuosi menais, psichologija, literatūra, mėgstu keliauti po pasaulį, o kartais – po save.

Kaip radote projektą, kas paskatino kreiptis?
Šeimoje su vyru išgyvenome krizę. Pastebėjusi, kad įtampa, konfliktai ir nežinomybė labai skaudžiai veikia mūsų vaikus, kreipiausi pagalbos į „Paramos vaikams centro” vadovę, psichologę – psichoterapeutę Aušrą Kurienę. Po kelių konsultacijų ji pasiūlė tęstinę ilgalaikę terapiją ir tokiu būdu dalyvavimą projekte. Dabar kiekvienas antradienis man yra absoliučiai prioritetinė mano savaitės diena, aplink kurią lipdosi visi kiti susitikimai, įvykiai ir darbai.

Kaip Jums padeda vykdomas projektas, kokia yra projekto nauda?
Manau, kad darbas su Aušra projekte ne padeda, o viską keičia. Keičia mano gyvenimą, mano smegenis, mano elgseną, mano stebėseną, mano analizes, mano reakcijas ir tokiu būdu – visą mane. Labai daug esu šiame kabinete verkusi, esame ir besijuokusios, buvo, kad tylėjome, žinau, kad ir nuolat, palaipsniui ir ypač pagarbiai tyrinėjame visus mano staigius momentinius impulsus ir visas mano planuotas ilgalaikes strategijas.
Su vyru toliau gyvename darnoje ir kartu, o bendravimas dabar jau yra visiškai kitos kokybės. Nebijau nei kylančių visokių jausmų, nei ištinkančių emocinių audrų ar uraganų, nes tai yra gyvenimas ir kitaip nebus. Bet jau tikrai šio projekto dėka turiu įrankius jiems suvokti, įsivardyti ir valdyti.
Po kiekvienos čia praleistos valandos jaučiuosi stabilesnė, švelniau nurimusi ir žymiai labiau pasitikinti savimi. Po šių visų metų – smarkiai sustiprėjusi, labai paaugusi savo emocinio intelekto platformoje, o tai vienareikšmiškai daro įtaką ir visiems, kas yra aplink mane.Tai, sakyčiau, mikrolygmuo. Tačiau esu tikra, kad Aušros darbas, šiam projektui suteikiant tam sąlygas – tai globalus makroprojektas, kuris, keičiantis ir stiprėjant mažiems ir dideliems žmonėms, keičia ir visą mūsų šalį.

„Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste” yra nemokamas projektas skirtas visiems Vilniaus miesto gyventojams. 

Visos paslaugos visiems Vilniaus
miesto gyventojams teikiamos

NEMOKAMAI Paslaugos

PARTNERIAI