Atgal į naujienas

Patyriminė socialinių įgūdžių grupė vaikams „Jaustukas“ (pradžia liepos 18 d.)

Gal Jūsų vaikas yra jautresnis, patiria sunkumų bendraujant su bendraamžiais, jo elgesys ir emocijos kelia iššūkių būnant grupėje, jam sunku suprasti savo ir kitų jausmus, atpažinti nerimą keliančias situacijas ir jas kontroliuoti?

Nuo liepos 18 d. SOTAS kviečia vaikus dalyvauti patyriminėje socialinių įgūdžių grupėje „Jaustukas“.

Vaiko patiriami sunkumai trukdo plėtotis asmenybei ir saviraiškai. Grupėje vaikui sukuriama tinkama aplinka, kurioje jis laiku gauną reikiamą pagalbą, patiria sėkmę. Tai padeda pagerinti vaiko elgesį kasdieninėse situacijose, kuriose jis yra.

Grupė skirta vaikams nuo 9 m. iki 12 m. amžiaus, patiriantiems bendravimo bei elgesio sunkumų. Grupės tikslas – išmokti pažinti savo ir kitų jausmų pasaulį, atpažinti nerimą keliančias situacijas, išmokti savireguliacijos metodų.

Grupės susitikimai vyks kartą per savaitę (nuo liepos 18 d. iki rugpjūčio 29 d.), iš viso – 6 kartai. Grupę ves socialinė darbuotoja Ilona Vitkevičienė.

SVARBU: grupėje negali dalyvauti vaikai, kurie yra linkę į nesaugų elgesys su savimi ir kitais. Formuojant grupę bus organizuojami individualūs įvadiniai atrankos pokalbiai su tėvais (globėjais). Su visais užsiregistravusiais susisieksime ir suderinsime pokalbio laiką.

Laikas: nuo 2024 m. liepos 18 d. (ketvirtadienio), 15.30 – 16.30 val.

Vieta: VšĮ SOTAS, 2 aukštas, Trinapolio g. 12, Vilnius (https://bit.ly/3vVJTJz).

Būtina registracijahttps://forms.gle/AsuFupUhZpJKXd8E6

Registracija vykdoma iki liepos 11 d. arba kol bus surinkta pilna dalyvių grupė. Vietų skaičius ribotas!

Daugiau informacijos tel. 8 5 2121453 arba el. p. sotas.seima@gmail.com

Socialinių įgūdžių grupė vaikams nemokama, įgyvendinama pagal projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ ir finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis. „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ projekto vykdytojas – Europos socialinio fondo agentūra. Projektas įgyvendinamas su projekto partneriais.

Visos paslaugos visiems Vilniaus
miesto gyventojams teikiamos

NEMOKAMAI Paslaugos

PARTNERIAI