Atgal į naujienas

Paskaita „Skaudūs įvykiai vaiko gyvenime: kaip padėti išgyventi?“

Nelaimingi atsitikimai, netektys (artimųjų, augintinių, mokyklos ar gyvenamosios vietos pakeitimas), patyčios ir kitas patiriamas smurtas gali stipriai paveikti vaikus ir paauglius. Patirti skaudūs įvykiai gali turėti įtakos jų elgesio pokyčiams, savijautai, mokymosi rezultatams.

Paskaitoje, kuri organizuojama Smurto prevencijos dienos proga, bus kalbama apie tai, kaip vaikai ir paaugliai reaguoja patyrę skaudų įvykį, kaip atpažinti, kad susiduria su sunkumais, kokio palaikymo jiems reikia. Bus pateikiama rekomendacijų, kaip reikėtų elgtis šalia esantiems suaugusiems.

Lektorė: Paramos vaikams centro psichologė dr. Ieva Daniūnaitė.

Paskaita vyks: lapkričio 21 d., antradienį, 18.00 – 20.00 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Renginių erdvėje (Gedimino pr. 51, Vilnius).

Dalyvavimas nemokamas. Visi dalyvaujantys susitikime turės užpildyti Dalyvio apklausos anketą.

 

Vietų skaičius ribotas. Į paskaitą pirmiausia kviesime pirmuosius užsiregistravusius. Ar esate kviečiama/-s, informuosime Jūsų nurodytu (registracijos anketoje) el. paštu iki lapkričio 16 d.

Registracija: https://forms.office.com/e/w1Qzk84iHL

 

Paskaitoje bus fotografuojama ir nuotraukos viešinamos socialiniuose tinkluose.

Paskaitos įrašas nebus daromas. Dalyvavimą patvirtinantys pažymėjimai nebus išduodami.

Organizatorius: Paramos vaikams centras

Partneris: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Paskaita „Skaudūs įvykiai vaiko gyvenime: kaip padėti išgyventi?organizuojama, įgyvendinant projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA, kuris finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Visos paslaugos visiems Vilniaus
miesto gyventojams teikiamos

NEMOKAMAI Paslaugos

PARTNERIAI