Atgal į naujienas

Paskaita „Karas dėl namų darbų: kaip susitarti?“

Tėvams dažnai atrodo, kad vaikai ir paaugliai vengia atlikti namų darbus, bando nuo jų išsisukti, piktybiškai jų nedaro. Tai sukelia daug konfliktų, įtampos ir nesutarimų namuose.

Paskaitoje bus kalbama apie tai, kodėl pasiteisinimas „tingiu“ dažniausiai slepia kitas priežastis ir kodėl tiek vaikai, tiek paaugliai nenori „sėdėti“ prie namų darbų. Bus pateikiama rekomendacijų, kaip tėvai galėtų paskatinti savo vaikus prisiimti atsakomybę už mokymąsi, bet neįsitraukti į nuolatinius konfliktus dėl neparuoštų namų darbų ir nesijausti kaltais dėl mokytojos pastabų.

Lektorė: Paramos vaikams centro psichologė, „Tėvų linijos“ vadovė Jūratė Baltuškienė.

Paskaita vyks: lapkričio 7 d., antradienį, 18.00 – 20.00 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Renginių erdvėje (Gedimino pr. 51, Vilnius).

Dalyvavimas nemokamas. Visi dalyvaujantys susitikime turės užpildyti Dalyvio apklausos anketą.

 

Vietų skaičius ribotas. Į paskaitą pirmiausia kviesime pirmuosius užsiregistravusius. Ar esate kviečiama/-s, informuosime Jūsų nurodytu (registracijos anketoje) el. paštu iki spalio 30 d.

Registracija: https://forms.office.com/e/B3ezdZzfcK

Paskaitoje bus fotografuojama ir nuotraukos viešinamos socialiniuose tinkluose.

 

Paskaitos įrašas nebus daromas. Dalyvavimą patvirtinantys pažymėjimai nebus išduodami.

Organizatorius: Paramos vaikams centras

Partneris: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Paskaita „Karas dėl namų darbų: kaip susitarti?organizuojama, įgyvendinant projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA), kuris finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Visos paslaugos visiems Vilniaus
miesto gyventojams teikiamos

NEMOKAMAI Paslaugos

PARTNERIAI