Atgal į naujienas

Netektys. Kaip sielvarto tamsoje rasti paguodos grūdelius?

Gyvename kultūroje ir visuomenėje, kurioje nesinori matyti ir priimti, kad gyvenimas yra baigtinis. Vis tik, norim to ar ne, netektys – tai mūsų gyvenimo dalis. Žmonės miršta, praradimai lydi kiekvieno iš mūsų gyvenimą, o juos stiprūs ir prieštaringi jausmai – sielvartas, liūdesys, pyktis, širdgėla, dvasinis skausmas, įtampa, nerimas, baimė. Artimo žmogaus praradimas ir gedėjimo procesas yra sklidinas stiprių emocijų ir skausmo.

Spalio 25 d. 18.00 – 20.00 Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras organizuoja nemokamą nuotolinę paskaitą – Netektys. Kaip sielvarto tamsoje rasti paguodos grūdelius? – kurią skaitys Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centro psichologė Kristina Zabielė.

Paskaita nemokama, nes įgyvendiname projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, kuris finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis. 

Registracija į paskaitą čia: https://forms.office.com/e/8p52YUfdrt  

Paskaitoje bus kalbama apie netekties ir gedėjimo etapus, juos lydinčius išgyvenimus bei jų prasmę, ritualų svarbą gedėjimo procese, mitus, kurie gali trukdyti išgyventi netektį, kaip rasti paguodą, kai pasaulis apmiršta kartu su mumis…  

Visos paslaugos visiems Vilniaus
miesto gyventojams teikiamos

NEMOKAMAI Paslaugos

PARTNERIAI