Atgal į naujienas

Nemokama grupė netektį patyrusiems žmonėms

Sunkių jausmų pripažinimas, jų įvardijimas palaipsniui gali padėti priimti netektį. Taip pat grupės metu remiamasi teoriniu pagrindu, pavyzdžiui, kalbame apie gedėjimo etapus, remiantis E. Kubler-Ross teorija, vyraujančius mitus susijusius su sielvartu, bei kokie bendražmogiški patyrimai iškyla, kai išgyvenama netektis.

Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras kviečia į nemokamą grupę netektį patyrusiems žmonėms.

  • Grupę ves psichologė Kristina Zabielė.
  • Grupė vyks trečiadieniais 18-20 val.
  • Pirmas susitikimas lapkričio 8 d.
  • Viso bus 15 susitikimų.

Grupės metu dalyviai turi galimybę pasidalinti sunkiais, su netektimi susijusiais, išgyvenimais ir tokiu būdų patirti jausmų katarsį.

Girdėdami vieni kitų pasakojimus, grupės dalyviai gali patirti, kad šioje skausmingoje kelionėje jie nėra vieni, kad grupės metu galima atvirai dalintis savo jausmais be skatinimo nustoti liūdėti (kartais artimieji gedinčius asmenis nesąmoningai, neretai norėdami gero, skatina nustoti dalintis apie sunkius išgyvenimus ir tiesiog gyventi toliau).

Grupės procese dalyviams skiriamos praktinės užduotys, kurios skatina reflektuoti vidinę patirtį, peržvelgti santykius su mirusiu žmogumi bei rasti būdą perdirbti neišpręstus vidinius konfliktus, rasti vidinių ir išorinių resursų gyventi toliau.

Grupė nemokama, finansuojama projekto „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ lėšomis.

Registracija tel. +370 616 17473.

Visos paslaugos visiems Vilniaus
miesto gyventojams teikiamos

NEMOKAMAI Paslaugos

PARTNERIAI