Atgal į naujienas

Keturmečių – šešiamečių kovos: ką jos reiškia ir kaip elgtis tėvams?

Tėvai, kurie augina 4-6 metų vaikus, dažnai klausia, kaip suprasti ir kaip reaguoti į vaiko pykčio proveržius, nuolatinį norą būti pirmam, priešinimąsi prašymams, užsispyrimą elgtis savaip, brolio/sesės „skundimą“ ir pan. Tam, kad nuramintume keturmečius, penkiamečius bei šešiamečius ir su jais susitartume, turime žinoti, kuo šis amžius ypatingas.

Susitikime Paramos vaikams centro psichologė, „Tėvų linijos“ vadovė Jūratė Baltuškienė pristatys šio amžiaus tarpsnio ypatumus, pateiks rekomendacijų, kaip reaguoti tėvams, ir atsakys į klausimus, kylančius auginant keturmečius – šešiamečius.

Mažoje grupelėje, saugioje aplinkoje tėvai turės galimybę pasidalinti sunkumais, kylančiais dėl vaikų elgesio, aptarti asmenines situacijas ir užduoti rūpimus klausimus.

Susitikimas vyks spalio 20 d. 9.00 – 12.00 val. Paramos vaikams centre (Šeimyniškių 3A, Vilnius.).

Dalyvavimas nemokamas. Visi dalyvaujantys susitikime turės užpildyti Dalyvio apklausos anketą.

Vietų skaičius labai ribotas. Būtina registracija, čia: https://forms.office.com/e/WKvazEPW5d

 

Į susitikimą pirmiausia kviesime pirmuosius užsiregistravusius. Ar esate kviečiama/-s, informuosime Jūsų nurodytu (registracijos anketoje) el. paštu iki spalio 18 d.

Susitikime bus fotografuojama ir nuotraukos viešinamos socialiniuose tinkluose.

Susitikimų ciklas „Pasikalbėk su psichologeorganizuojamas, įgyvendinant projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA), kuris finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Visos paslaugos visiems Vilniaus
miesto gyventojams teikiamos

NEMOKAMAI Paslaugos

PARTNERIAI