Atgal į naujienas

Kaip kalbėti su vaikais apie lytiškumą?

Šiandien yra labai daug šaltinių, kur galima rasti informacijos apie kūną, santykius ir lytiškumą. Tačiau tyrimai rodo, kad vaikai ir paaugliai kaip svarbiausią šių žinių šaltinį įvardija tėvus. Suaugusiems net ir tarpusavyje sunku kalbėti lytiškumo temomis, o kalbėti apie tai su vaikais gali būti tikras iššūkis.

Susitikime Paramos vaikams centro psichologė psichoterapeutė Veronika Lakis aptars tėvams dažniausiai nerimą keliančius klausimus. Rekomenduos, kaip pralaužti ledus ir kada bei kaip turime kalbėtis su vaikais ir paaugliais apie lytiškumą.

Mažoje grupelėje, saugioje aplinkoje tėvai turės galimybę pasidalinti sunkumais, aptarti asmenines situacijas ir užduoti rūpimus klausimus.

Susitikimas vyks gruodžio 6 d. 14.00 – 17.00 val. Paramos vaikams centre (Šeimyniškių 3A, Vilnius.).

Dalyvavimas nemokamas. Visi dalyvaujantys susitikime turės užpildyti Dalyvio apklausos anketą.

Vietų skaičius labai ribotas. Būtina registracija, čia: https://forms.office.com/e/utk3JMud73

 

Į susitikimą pirmiausia kviesime pirmuosius užsiregistravusius. Ar esate kviečiama/-s, informuosime Jūsų nurodytu (registracijos anketoje) el. paštu iki gruodžio 1  d.

Susitikime bus fotografuojama ir nuotraukos viešinamos socialiniuose tinkluose.

Susitikimų ciklas „Pasikalbėk su psichologeorganizuojamas, įgyvendinant projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA), kuris finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Visos paslaugos visiems Vilniaus
miesto gyventojams teikiamos

NEMOKAMAI Paslaugos

PARTNERIAI