Atgal į naujienas

Grupė moterims „Tarp praeities ir ateities“

Ateina gyvenime toks laikas, kai pamatai pirmąsias raukšles, atsigręži į nueitą kelią ir nesi tikra ar tai ką matai tau patinka. Pradedi kitaip suvokti laiką, kelti sau klausimus apie prasmę, apie tai ar taip kaip gyvenu man tinka, ar tai ko norėčiau dar galiu pasiekti.

Jei tau pažįstama tokia situacija, kviečiame jungtis į Vilniaus arkivyskupijos Caritas rengiamą savęs pažinimo grupę, kur bendradarbiaujančioje ir palaikančioje aplinkoje diskutuosime, dalinsimės savo išgyvenimais ir drąsinsime viena kitą. Dalį užsiėmimų užims savęs pažinimo pratimai ir užduotys.

Pradžia: kovo 4 d. (pirmadienį)
Laikas: 17:30-19:30 val. (susitikimai vyks pirmadieniais)
Vieta: M.K. Paco g. 4.

Registracija: https://forms.office.com/e/wmwSvCz1Q7

Grupės dydis – 8-10 moterų. Trukmė – 8 užsiėmimai vieną kartą per savaitę. Užsiėmimai vyks kartą per savaitę po 2 valandas. Grupės pabaiga: balandžio 29 d.
Užsiėmimus moderuos individualiosios psichologijos konsultantė, šiuo metu studijuojanti dramos terapiją Laura Ramoškaitė-Grava.

Kontaktai pasiteiravimui: tel. +370 619 21 887, el. p. registracija.inpace@vilnius.caritas.lt.

SVARBU! Su užsiregistravusiomis susisieks grupės vedėja ir tik tada patvirtins registraciją. Tad labai svarbu, jog nurodyti kontaktai būtų teisingi.

Grupės užsiėmimai nemokami, įgyvendinami pagal projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ ir finansuojami 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Visos paslaugos visiems Vilniaus
miesto gyventojams teikiamos

NEMOKAMAI Paslaugos

PARTNERIAI