Atgal į naujienas

Emocinio sąmoningumo grupė (gegužės 2 d.)

Kartais jaučiamės mylintys ir mylimi, o kartais – vieniši; kartais mums atrodo, kad kiti yra laimingesni už mus, tuomet  mes nusimename ir užsidarome savyje arba pradedame save kritikuoti, tikėdami, kad tokiu būdu motyvuojame save imtis veiksmų ir ką nors pakeisti savo gyvenime. Tačiau iš kur mes žinome, kad kiti laimingesni už mus? Ir ar tikrai savikritika geriausias būdas motyvuoti save? Kaip galime kitaip mąstyti, kad atrastume vidinę ramybę ir jaustumėmės laimingi?

CARITAS kviečia į mokymus, kurių metu galėsite pažinti savo įprastus reagavimo būdus, suprasti jų atsiradimo priežastis, daromą poveikį ir pasekmes, bei tai keisti, pasitelkus draugišką motyvaciją ir geranoriškumą savo pačių atžvilgiu.

  • Grupę ves psichologė Eglė Biliūnienė.
  • Pradžia: gegužės 2 d. Užsiėmimai (iš viso 4) vyks ketvirtadieniais.
  • Laikas: 17.30-20 val.
  • Vieta: Pylimo g. 50, Vilnius (Visų Šventųjų šeimos paramos centras)
  • Grupės pabaiga: gegužės 23 d.

Registracija
SVARBU! Su užsiregistravusiaisiais susisieks psichologė ir tik tada patvirtins registraciją. Tad labai svarbu, jog nurodyti kontaktai būtų teisingi.

Kontaktai pasiteiravimui: tel. +370 679 20624, el. p. registracija.inpace@vilnius.caritas.lt.

Grupės užsiėmimai nemokami, įgyvendinami pagal projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ ir finansuojami 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Visos paslaugos visiems Vilniaus
miesto gyventojams teikiamos

NEMOKAMAI Paslaugos

PARTNERIAI