Emocinė pagalba

Jau ne vienerius metus vienu pagrindinių visuomenės sveikatos prioritetų išlieka psichikos sveikatos gerinimas. Siekiant suteikti pagalbą kuo daugiau psichologinę įtampą patiriančių asmenų, remiantis Skandinavijos šalių praktika buvo pasitelkti Gerovės konsultantai.

Tai specialistai, turintys reikalavimus atitinkantį išsilavinimą ir baigę specialius asmenų, patiriančių psichologinių ir emocinių sunkumų, žemo intensyvumo emocinio konsultavimo, remiantis kognityvine ir elgesio terapija, mokymus.

Nesitikėjau, kad edukacija ir dvi konsultacijos gali padėti suvaldyti panikos priepuolius taip greitai.

Kreipiausi būdamas kritinės būklės. Bijojau visko aplinkui, kai tą pačią sunkiausią dieną patekau į konsultaciją, jau po pirmo atvykimo atsirado viltis. Pakako 6 konsultacijų ir vėl grįžau į įprastą gyvenimą, po 2-jų metų vėl pradėjau vairuoti.

Tai tik keleto žmonių atsiliepimai, kuriais džiaugiasi gerovės konsultantai ir pagaliau pagalbos paprašyti nusprendę žmonės.

Gerovės konsultantės:

  • Eglė Bortnikienė
  • Asta Bečelienė
  • Lina Butvidienė
  • Aistė Aleckūnaitė

Padėkite sau jaustis geriau  užsiregistruokite pirmam susitikimui ir NEMOKAMAI konsultuokitės. Kreiptis gali kiekvienas suaugęs asmuo nuo 18 metų, kuriems pasireiškia lengvi streso, nerimo, nemigos, depresijos bei psichologinės adaptacijos problemų požymiai.

Vilniaus mieste konsultacijas teikiame:

  • Vilniaus miesto socialinių paslaugų centre (Sausio 13-osios g. 10, Karoliniškės)
  • Kompleksinių paslaugų centre „Šeimos slėnis“ (Žolyno g. 47, Antakalnis).

Projektas Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Vilniaus mieste finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Visos paslaugos visiems Vilniaus
miesto gyventojams teikiamos

NEMOKAMAI Paslaugos